Movies
Ratings
633
The Big ShortRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.5
Paris Can WaitRated ★ 2.0
MasterRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Blue VelvetRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 1.5
The DepartedRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Day AfterRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 1.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Out of AfricaRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 1.5
King of ComedyRated ★ 2.5
The God of CookeryRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0