Series
Ratings
13- Battle Fairy YukikazeRated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 4.5
KatanagatariRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 5.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0- Transformers: PrimeRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5