Series
Ratings
81
Perfect 10 LinersRated ★ 4.0
Cutie Pie 2 YouRated ★ 5.0
TharnType 2: 7 Years Of LoveRated ★ 4.5
I Told Sunset About YouRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 5.0
Top FormRated ★ 5.0- Dear My Baby: Watashi ga Anata wo Shihai Suru MadeRated ★ 5.0
Mr. and Mrs. Igarashi Are Strangers in DisguiseRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 3.5
Watashi wa SeikeibijinRated ★ 5.0
Sukina Otoko to WakaretaiRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
I Mean, I Want to Say I Like ItRated ★ 2.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
Kemutai Ane to Zurui ImotoRated ★ 1.0
From Five To NineRated ★ 5.0- This Guy is the Biggest Mistake in My LifeRated ★ 4.0
When It Rains, It PoursRated ★ 2.0
At 25:00, in AkasakaRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 4.0