Titles you rated
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5