Titles you rated
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5- TrickRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5