Movies
Ratings
312
Haute CuisineRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 5.0
IndochineRated ★ 4.0
DisobedienceRated ★ 1.5
The CakemakerRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 2.0
Crimson PeakRated ★ 3.0
Farewell, My QueenRated ★ 2.5
The BeguiledRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
The MegRated ★ 0.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.0