Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
A Tourist’s Guide to LoveRated ★ 1.0
JaneRated ★ 3.0
Doctor Who: Last ChristmasRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5