Series
Ratings
23
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0