Series
Ratings
15
ERASEDRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0