Series
Ratings
52
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0