Movies
Ratings
302
TangledRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5