Movies
Ratings
115
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Stake LandRated ★ 3.0- Survival FamilyRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0