Series
Ratings
83
Doctor WhoRated ★ 4.5- 사무라이 하이스쿨Rated ★ 2.0
ArrowRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
SignRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0