Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0