Movies
Ratings
207
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0- BrotherRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Delta BoysRated ★ 5.0
Loser's AdventureRated ★ 4.0- Blood and BonesRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
Salmon Fishing in the YemenRated ★ 5.0
The FanRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 5.0
Lorenzo's OilRated ★ 3.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
RinguRated ★ 5.0
Child 44Rated ★ 4.0
Break Through!Rated ★ 5.0