Movies
Ratings
14
Hocus PocusRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0