Series
Ratings
23
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0