Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 0.5
WickedRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Sound! Euphonium Movie: Todoketai MelodyRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.5- Is Hikikomori Doing Well?Rated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5