Series
Ratings
53
ExtracurricularRated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
High School Musical: The Musical - The Series Season 1Rated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0