Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0