Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0