Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
JulesRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 1.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Sweet & SourRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 3.0