Titles you rated
RunRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
MidwayRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0