Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 1.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0