Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.0
Primal FearRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.0- A Mother Brings Her Son to Be ShotRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 2.0
(OO)Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Another ChildRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0