Titles you rated
Slam DunkRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0