Titles you rated
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 1.0
The PatriotRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5