Series
Ratings
109- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 1.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5