Titles you rated
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Vengeful SpiritRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5
Crimson MoonRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0