Movies
Ratings
289
School of RockRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
DroneRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 3.0