Movies
Ratings
211
Baby DriverRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
Someone You LovedRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
Midsummer MadnessRated ★ 5.0
Moving OnRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 1.5
The SilencedRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0