Movies
Ratings
170
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0