Titles you rated
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Human LuwakRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0