Movies
Ratings
366
John QRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.0
ScreamersRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
Shadow DancerRated ★ 3.0