Titles you rated
The FatherRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Miss AmericanaRated ★ 3.5
American FactoryRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Spy GameRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5