Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0