Titles you rated
TaxiRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0