Movies
Ratings
23
KinRated ★ 4.0
HulkRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0