Titles you rated
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5- HyperventilationRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0