Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5
The LiarRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
PielesRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
A Dark PlaceRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
The BeguiledRated ★ 3.5
StuckRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0