Series
Ratings
21
Black SummerRated ★ 3.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 2.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0