Movies
Ratings
94
Quiz LadyRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0