Titles you rated
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
- YeonghwadangRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- 금요일엔 수다다Rated ★ 5.0
The Hungry and the HairyRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0- The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0