Movies
Ratings
577
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
Dead RingersRated ★ 1.5
What Dreams May ComeRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
The Bad SeedRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 1.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 1.5
The Nutty ProfessorRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0