Movies
Ratings
559
TerrifierRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 4.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5- 28 Months LaterRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
Red Mask KF94Rated ★ 4.5
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.0
Christmas in SummerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5