Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0