Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
OutbreakRated ★ 2.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Red PlanetRated ★ 1.0
Saw IIRated ★ 4.0