Movies
Ratings
82
Rough NightRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5