Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0