Movies
Ratings
130
MasqueradeRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0